Стакло етерично масло Ултразвучно Арома Diffuser

Стакло етерично масло Ултразвучно Арома Diffuser

Краток опис:

Точка no.:ODMF17-NAD022804-1 Box Големина:L17.2 * W17.2 * H22.5cm Тежина:0.68кг капацитет:120ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz,0.15А ИзлезеV напон:24V-0.35материјал: стакло Кул / топлина маглата:Кул Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор капки масло :1-2 LED: топла жолта светлина Вклучувајќи: 1компјутер уметност стакло форма (D13.7 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер (жица length150cm), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер настава со големина A4, таа ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  точка no.:ODMF17-NAD022804-1
  кутија Големина:L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  Тежина:0.68килограм
  капацитет:120ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  материјал: стакло
  Кул / топлина маглата:кул
  Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор
  Капки масло :1-2
  LED: топла жолта светлина
  Вклучувајќи:
  1компјутер уметност стакло форма (D13.7 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер (жица length150cm), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер А4 настава големина лист.
  пакет: 3-слој брановидни кутија со CMYK печатење и вметнете стиропор  Ние сме оној кој може да ви даде пет STAR услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми за 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

   НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.  

  извонредна предност

  Едно да ги купите сите точка на мирис, Заштедете време и се заштедат пари за вас. Со нашата силна поддршка, вашиот бизнис ќе се зголеми за 50% годишно.

   

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  Q2.Are вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  Нашите производи може да помине на тестирање, како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, МСС, итн.

   

  Q3. Што’ на MOQ на вашиот производ?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 ЕЕЗ зависи различна големина ,точка, дизајн и процесот на. Мала количина се прифатливи, pls испрати барање за повеќе детали

   

  Q4. Се производи дизајниран од страна на вашиот тим?

  Нашиот производ е уникатен, имаме професионален дизајн тим и нови дизајни излезе секоја недела.  Ние, исто така може да се направи ОЕМ дизајн. Ние можеме да испраќаме новиот дизајн истата недела.

   

  Q5. Дали е во ред да се печати логото ми?

  Pls испрати вашиот уметнички дела за нас, ние може да го направи тоа. Ние може да ги поддржи да се направи тоа во мала количина цел. Започнете од 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What е датумот на испорака на примерок?

  1-3 дена за постоечки производ;

  7-10-15дена за OEM дизајн на купувачи. Ние може да се провери од случај до случај.

   

  Q7.How многу мирис имаш

  Работевме со ДРОМ, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Ние имаме 2000 различни мирис за избор.

  Надминувајќи име мирис: Роуз, лаванда, Јасмин, Килибарните, ванила, слатка Cheries, Океан, цвет на портокал…

   

  В8. Што е со по-продажба на услуги?

  24часа онлајн, имаме професионална одделот по-продажба. Некој проблем, само да не контактирате.  Арома Diffuser 300ml
  Арома Diffuser о
  арома дистрибутер дифузор
  Арома Diffuser внесувачот
  Арома Diffuser производителот
  Арома Diffuser Muji
  арома преглед дифузор

  Испратите вашата порака до нас:

    Кликни за да се освежи

  Поврзани производи

  контактни

  • Најдобро дизајн и производство CO., Рибар
  • телефон: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...

  Прашање Сега
    Кликни за да се освежи