0086-021-51698303
EN
сите категории

Стаклено есенцијално масло Ултразвучен дифузор на арома

Стаклено есенцијално масло Ултразвучен дифузор на арома

Краток опис:

Предмет бр. :ODMF17-NAD022804-1 Големина на кутија: L17.2 * W17.2 * H22.5cm Тежина: 0.68 кг капацитет: 120 ml моќност: 7W Влезен напон: 100-240V, 50Hz / 60Hz, 0.15A Излезен напон: 24V -0.35A Материјал: стакло Кул / Топлина на магла: Функција на ладно копче push 1-ти притисок: континуирана магла, 2-то притискање: наизменична магла; 3-то туркање: исклучување на единицата Капки масло: 1-2 ЛЕД : топло жолто светло Вклучено: 1 парче уметнички облик стакло (D13.7 * H14.1 см), 1 парче адаптер (должина на жица150 см), 1 парче мерна чаша (Големина: D5.2 * H4.9CM; капацитет: 60ml), инструкции со големина од 1 парче A4 таа ...

 

  • FOB Цена:0.5 - 9,999 УСД / Парче
  • Мин.Последна количина:100 парче / парчиња
  • Набавка Способност:10000 парче / парчиња месечно
  • Пристаниште:Шенжен
  • Начин на плаќање:L / C, D / A, D / P, T / T

Производ детали

Предмет бр. ODMF17-NAD022804-1
Големина на кутија: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
Тежина: 0.68kg
капацитет: 120мл
моќност: 7W
Input voltage:100-240V, 50Hz/60Hz,0.15A
Излезен напон: 24V-0.35A
Материјал: стакло
Кул / топлинска магла: кул
Функција на копчето push 1-то притискање: континуирана магла, 2-то притискање: наизменична магла; 3-то притискање: ја исклучува единицата
Капки масло: 1-2
LED : топло жолто светло
и тоа:
1 парче уметничко стакло во облик (D13.7 14.1 H1 cm), 150 парче адаптер (должина на жица 1 cm), 5.2 парче мерна чаша (Големина: D4.9 * H60CM; капацитет: 1 ml), 4 парче лист со инструкции со големина AXNUMX.
Пакет: 3-сложна брановидна кутија со печатење CMYK и вметнување стиропор

 

зошто да не бираш.jpg

Ние сме тој што може да ви даде услуга за клиенти FIVE STAR. Вашата продажба ќе се зголеми за 30% -50% со работа со надворешен дизајн

НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО. САМО ИСПРАТИТЕ ИСТРАУВАЕ, WЕ СЕ НАПРАВИМЕ НАЈДОБРОТО ДА ВЕ ПОДДРШУВАМЕКонтактирајте нѐ

Поврзани производи

телефон Е-пошта