0086-021-51698303
EN
сите категории

Дифузер за трска од стаклено шише

Дифузер за трска од стаклено шише

Краток опис:

Составени од високо квалитетно дизајнирано стакло со елегантни трска, се додаваат украси за да се разубават.

Сите мириси на чандо се достапни во дополнувања, за повторно полнење или промена на мирисот по ваш избор. Зајакната е во својата прекрасна амбалажа, одлична за подарок за пријатели, семејство или деловни соработници за секоја пригода.

Производ детали

Бесплатно приспособете воздушен мирис Освежување луксузен декор на домот Нов парфем Масло за мирис стап Црно стаклено дифузер со трска

 Контактирајте нѐ

Поврзани производи

телефон Е-пошта