стакло арома дифузор

стакло арома дифузор

Краток опис:

Да почне од 1 ЕЕЗ. Повеќе од 17 години работно искуство. Со нас вашите пари во безбеден вашиот бизнис во безбеден.   пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор во, да бидат безбедни од кршење Испорака:25-45 дена по потврдувањето цел   Ние имаме свои дизајнери, слободно може да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи. Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:86-21-51698303  

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Да почне од 1 ЕЕЗ.

  Повеќе од 17 години работно искуство.

  Со нас вашите пари во безбеден вашиот бизнис во безбеден.


  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор во, да бидат безбедни од кршење

  Испорака:25-45 дена по потврдувањето цел

   

  Ние имаме свои дизајнери, слободно може да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:86-21-51698303  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...