Фестивалот декорација пластика Арома Diffuser со светлина

Фестивалот декорација пластика Арома Diffuser со светлина

Краток опис:

• Ароматерапија: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .

• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Порт:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF19-031906

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  WeightL 1..0kgs

  производ Големина: D9.8 * H13.5CM

  моќ(W): 7

  влезен напон(V): 24

  вода капацитет: 100ml

  Копче Функција:(магла контрола) Press once: Дифузор ќе се вклучи. Амбиентално осветлување ќе се активира и магла ќе започне да се зголемува од immediately.Press млазницата два пати: Ова го активира режимот за поставување на повремен магла. Дифузор сега ќе се замагли за 20 спритиснете еднаш, запре за 20 секунди и повторете. притиснете трипати: Со притискање на копчето трипати ќе се исклучи thediffuser. Светлина и магла ќе се исклучи.(светлина  контрола) Press once: Амбиентално осветлување ќе се активира веднаш, без function.Press магла два пати: Светло ќе се исклучи.                     

  Капки масло :1-2

  На сијалица: топла жолта светлина; 

  моќ: 0.6W     

  Работно ДБ: 35DB

  Вклучувајќи:1компјутер стакло сенка арома дифузор, 1компјутер адаптер( жица(1.5m) ), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 слој брановидни кутија со CMYK печатење  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...