Мода Спреј шишиња Етерични масла аромотерапија

Мода Спреј шишиња Етерични масла аромотерапија

Краток опис:

• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd. Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ outstand ...

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња неделно
 • Порт: Шангај и Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

   

  детали за производот

  Точка бр.:ODMF18-101303

  Тежина:0.35килограм

  Вклучувајќи:1 ЕЕЗ 200мл пластично шише(D4.6 * H13.1cm) со распрскувач(D7 * H7cm) и 200ml вода со 1% етерично масло

  пакување: безбедно рефус пакет  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...