Мода Миризлив Виси воздух Новак другар Насловна Оркестарот автомобили

Мода Миризлив Виси воздух Новак другар Насловна Оркестарот автомобили

Краток опис:

• Целосно не-токсични, совршен за да висат во текот на ретровизорот.


• модерен & преносни: Можете да ароматерапијата во секое место, во секое време.


• Ароматерапија: Инспирира вашите сетила и да се ревитализира духот со овој уникатно дизајниран автомобил арома другар.


• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!


FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче

Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња

Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

WeekPort: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T

детали за производот

точка no.ODMF18-012524-3

кутија големина: L10.4cm W5.7cm * * H11cm

производ Големина: L8 * * W4.6 H6.5cm

Тежина: 127g

Вклучувајќи:1компјутер гипс автомобил парфем (D7.3cm  H1cm), 1компјутер црн памук ѓердан (L40cm),1компјутер шише 5ml стакло(D2.2XH5.8CM), 5ml раствор со мирис 10% мирис.

пакет:350картонска кутија g со ПВЦ прозорциПоврзани производи

контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

  • 2018 борби

    Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

    денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...