Мода Нова восок Потоплите

Мода Нова восок Потоплите

Краток опис:

Нов дизајн и Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd. Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ извонредна

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Порт:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  точка no.ODMF17-081106

  кутија Големина:L12 * W9 * H14cm

  Тежина:0.50килограм

  Вклучувајќи:1компјутер  килибар стакло (D8×H9.3cm) со 240g 100% парафински восок исполнет, со D8 мирис,1компјутер дрвена подлога(D8×W2.5cm),1компјутер светилка,1компјутер жица 

  пакет:3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...