Мода клип автомобили Diffuser

Мода клип автомобили Diffuser

Краток опис:

Воздухот пропустливи клип-ons се едноставни, но ефикасен. Исполнет со течност парфеми, овие автомобил освежувачите на воздух клип со излез на наборите на отворот за вентилација на автомобилот. Кога воздухот минува над и преку клип на, тоа се базира молекули од течноста и надвор од уредот. На крајот, овие молекули ќе биде целосно исцрпена. На износот на време овие последни зависи од тоа колку често тие се изложени на воздух се движи од отворите за воздух. Топол воздух, исто така, предизвикува да се користи до многу побрзо.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот


  Воздухот пропустливи клип-ons се едноставни, но ефикасен. Исполнет со течност парфеми, овие автомобил освежувачите на воздух клип со излез на наборите на отворот за вентилација на автомобилот. Кога воздухот минува над и преку клип на, тоа се базира молекули од течноста и надвор од уредот. На крајот, овие молекули ќе биде целосно исцрпена. На износот на време овие последни зависи од тоа колку често тие се изложени на воздух се движи од отворите за воздух. Топол воздух, исто така, предизвикува да се користи до многу побрзо.  автомобил дифузор
  автомобил дифузор шише
  автомобил дифузор шишиња Австралија
  автомобил дифузор doterra
  автомобил дифузор етерично масло
  автомобил дифузер за етерични масла
  автомобил дифузор комплет
  автомобил дифузор locket
  автомобил дифузор Малезија
  автомобил дифузор nz

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...