Најчесто поставувани прашања

 • П

  Кои се вашите цени?

  А
  Нашите цени се предмет на промена во зависност од понудата и други пазарни фактори. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по вашата компанија да не контактирате за повеќе информации.
 • П

  Дали имате минимум цел количество?

  А
  Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество. Ако сте во потрага да се препродава, но во многу помали количини, Ви препорачуваме да проверете го нашиот веб-сајт
 • П

  Може да ви ОЕМ или ODM?

  А
  Да, имаме силен развој на тимот. Производите може да се направи според вашето барање.
 • П

  Може да ви дадат соодветната документација?

  А
  Да, ние може да обезбеди најмногу документ и сертификати за анализа / сообразност; осигурување; потекло, и други извозни документи каде што е потребно.
 • П

  Што е просечната доведе време?

  А
  за примероците, на олово време е за 7 дена. За масовно производство, на олово време е 20-30 дена по добивањето на уплатата на аконтацијата. На времето за да стане ефективни кога (1) ние сме добиле вашиот депозит, и (2) имаме вашата конечна одобрување за вашите производи. Ако нашите доведе пати не работат со вашиот рок, ве молиме одете текот на вашите барања со вашиот продажба. Во сите случаи, ние ќе се обидеме да се приспособат на вашите потреби. Во повеќето случаи, ние сме во состојба да го стори тоа.
 • П

  Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

  А
  Може да се направи на плаќање на банкарска сметка, Western Union или PayPal:

  30% депозит во однапред, 70% биланс против копија на B / L.

 • П

  Што е гаранција на производот?

  А
  Ние гаранција на нашите материјали и изработка. Нашата заложба е на ваше задоволство со нашите производи. Во гаранција или не, тоа е културата на нашата компанија да се обрати и да ги реши сите прашања на клиентите на задоволството на секого
 • П

  Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

  А
  Да, ние секогаш се користат високо квалитетни извоз пакување. Ние, исто така, се користат специјализирани пакување опасност за опасни материи и потврдени шпедитерите ладилници за температурно осетливи предмети. Специјалист за пакување и не-стандардни барања за пакување можат да го направат дополнителни трошоци.
 • П

  Како за такси превозот?

  А
  Превозот цена зависи од начинот на кој ќе изберат да добие стока. Express е нормално најмногу најбрзиот, но, исто така, најскапиот начин. Од страна на бродскиот транспорт е најдобро решение за големи количини. Токму товарни стапки ние само може да ви даде, ако ние ги знаат сите детали на износот, тежината и начинот на кој. Ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Насловна Претходно 1 Следна минатата - Total 9 1 евиденција ТВкупновната страница / Total 1 20 по страница

контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

 • 2018 борби

  Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

 • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

  денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...