етерични масла да се користи во дифузор

етерични масла да се користи во дифузор

Краток опис:

убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат! Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато Ultrasonic Ароматерапија Diffuser.Add вода и few drops of essential oil tмирисp;веднаш scent up&nултразвучноsp;соба. Ultrasonic вибрдоции to создаде пофини магла. исто така, работа како a налажнител. автоматски затнеколкури&капкиисклучување кога нисод суштинско значење;waterнафтаr алергија олеснување, додадете few drops of еукалиптус или нане essential oil.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат!

  Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато ултразвучно Ароматерапија Diffuser.Add вода и неколку напки of&nbмирисд суштинско значење нафта to веднаш scent&nbдо;up the соба.
  ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како a овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско water.For&nbsнаалергија олеснување, додадете неколку капки of еукалиптус или нане од суштинско значење нафта  најдобрите етерични масла да се користи во дифузор
  етерични масла да се користи во дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...