Елегантен цвет аромотерапија дифузори за автомобили

Елегантен цвет аромотерапија дифузори за автомобили

Краток опис:

Бара неколку капки етерични масла се прикачува на автомобил за проветрување Кул или топол воздух од пропустливи дифундира мирис во текот на автомобил

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  |

  • Бара неколку капки етерични масла
  • Се прикачува на отвори за воздух автомобил
  • Кул или топол воздух од пропустливи дифундира мирис во текот на автомобил


  автомобил табла
  дилер на автомобили
  автомобили
  автомобил декорација
  испорака на автомобили
  автомобил дизајн
  автомобили детали
  автомобил цртање
  Автомобил DVD плеер
  автомобил DVR

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...