Електрични Арома Diffuser За етерични масла

Електрични Арома Diffuser За етерични масла

Краток опис:

Најпопуларни 120ml Ултразвучно Кул Магла етерични масла аромотерапија дифузор арома дифузер со топла Промена LED воздух humidifie елегантен дизајн и бешумно работење: Таа е наменета за современи Брзо работење. Тоа личи елегантен изглед и не произведува било топлина, вибрации или бучава, кои го прават тоа совршено да се користи во текот на ноќта времето   Опис на производот Точка no.:ODMF17-062305 кутија Големина: L15 * W15 * H22cm Тежина: 0.6kg вода:120ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15A Излез v ...

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Најпопуларни 120ml Ултразвучно Кул Магла етерични масла аромотерапија дифузор арома дифузер со топла Промена LED воздух humidifie

  Елегантен дизајн и бешумно работење: Таа е наменета за современи Брзо работење.

  Тоа личи елегантен изглед и не произведува било топлина, вибрации или бучава, кои го прават тоа совршено да се користи во текот на ноќта времето

   

  Опис на производот

  точка no.:ODMF17-062305
  кутија големина: L15 * W15 * H22cm
  Тежина: 0.6килограм
  вода:120ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  Вклучувајќи:
  1компјутер пластична форма(D12.7×H18.8cm) со мермер финиш,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.
  пакет: 3 слој брановидни кутија со вметнете хартија

   

  За овој производ derails подолу:

  Во однос на производот,

  се однесуваат на

  Дневна соба,јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и животот…

  пакување & Испорака

   

  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор и од внатре и тоа може да се спречи оштетување.

  Испорака:За мали цел количество:тоа може да пренесе што е можно поскоро;

                   За голема количина цел:25-45 дена по потврдувањето цел.

  транспорт:Врата до врата;капка превозот;воздушен сообраќај;Поморски транспорт.

  Нашите дизајнери можат слободно да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:+86 18621693186

  сертификати

  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн

  Зошто Изберете нас

   

  ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd.

  сертификати

  од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн. било други сертификати, ако треба

  главните пазари

  Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија, низ целиот свет

  фабрика Предности

  Најдобро дизајн–10 нови производи неделно.

  Најдобро служба–првиот клиент,24 час онлајн услуги,можете да не контактирате во секое време:

  Кети @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  извонреден квалитет:100% инспекција за сите стоки

  одличен тим:"Време е злато" за вас и за нас.  Имаме професионален тим за да ви помогне.


  Најчесто поставувани прашања

  Ние сме оној кој може да ви даде пет STAR услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми за 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

   НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.  

  извонредна предност

  Едно да ги купите сите точка на мирис, Заштедете време и се заштедат пари за вас. Со нашата силна поддршка, вашиот бизнис ќе се зголеми за 50% годишно.

   

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  Q2.Are вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  Нашите производи може да помине на тестирање, како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, МСС, итн.

   

  Q3. Што’ на MOQ на вашиот производ?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 ЕЕЗ зависи различна големина ,точка, дизајн и процесот на. Мала количина се прифатливи, pls испрати барање за повеќе детали

   

  Q4. Се производи дизајниран од страна на вашиот тим?

  Нашиот производ е уникатен, имаме професионален дизајн тим и нови дизајни излезе секоја недела.  Ние, исто така може да се направи ОЕМ дизајн. Ние можеме да испраќаме новиот дизајн истата недела.

   

  Q5. Дали е во ред да се печати логото ми?

  Pls испрати вашиот уметнички дела за нас, ние може да го направи тоа. Ние може да ги поддржи да се направи тоа во мала количина цел. Започнете од 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What е датумот на испорака на примерок?

  1-3 дена за постоечки производ;

  7-10-15дена за OEM дизајн на купувачи. Ние може да се провери од случај до случај.

   

  Q7.How многу мирис имаш

  Работевме со ДРОМ, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Ние имаме 2000 различни мирис за избор.

  Надминувајќи име мирис: Роуз, лаванда, Јасмин, Килибарните, ванила, слатка Cheries, Океан, цвет на портокал…

   

  В8. Што е со по-продажба на услуги?

  24часа онлајн, имаме професионална одделот по-продажба. Некој проблем, само да не контактирате.  небулизери во Walmart
  небулизери Канада
  nebulizers за астма
  небулизери за етерични масла
  небулизери за продажба
  пазарот небулизери

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...