Електрични Арома на воздухот Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител

Електрични Арома на воздухот Diffuser Ултразвучно Воздух Овлажнител

Краток опис:

• Ароматерапија: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Порт:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Копче Функција:(магла контрола) Press once: Дифузор ќе се вклучи. Амбиентално осветлување ќе се активира и магла ќе започне да се зголемува од immediately.Press млазницата два пати: Ова го активира режимот за поставување на повремен магла. Дифузор сега ќе се замагли за 20 спритиснете еднаш, запре за 20 секунди и повторете. притиснете трипати: Со притискање на копчето трипати ќе се исклучи thediffuser. Светлина и магла ќе се исклучи.(светлина  контрола) Press once: Амбиентално осветлување ќе се активира веднаш, без function.Press магла два пати: Светло ќе се исклучи.   Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...