Еко-пријателски Керамички етерични масла дифузор

Еко-пријателски Керамички етерични масла дифузор

Краток опис:

убава облик, Шармантно дизајн, Единствен чувство, ВИЕ заслужуваат ! Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато Ultrasonic Ароматерапија Diffuser.Add water и few drops of essential oil to&nмириседнаш scent up ултразвучнособа. Ultrasonic вибрдоции to создаде пофини магла. исто така, работа како a овнажводаел. автоматски затнеколкури&nкапкисклучување кога нисод суштинско значењеwater.нафтаr алергија олеснување, додадете few drops of еукалиптус или нане essential oil.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  убава облик, Шармантно дизајн, Единствен чувство, ВИЕ заслужуваат !
  Уживајте the крајната ароматерапијата Искуство со the  различни Fragrance злато ултразвучно Ароматерапија Diffuser.Add вода и неколку напки of&nbмирисд суштинско значење нафта to веднаш scent&nbдо;up the соба.
  ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како на овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско вода.

  For алергија олеснување, доднадете неколку капки of еукалиптус или нане од суштинско значење нафта.  еко пријателски етерични масла дифузор
  етерични масла дифузор
  етерични масла дифузор Амазон
  етерични масла дифузор компанијата

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...