Декоративни Ултразвучно Воздух Овлажнител LED светла Електрични Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser

Декоративни Ултразвучно Воздух Овлажнител LED светла Електрични Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser

Краток опис:

Точка бр.:ODMF16-072107 Box Големина:  L15.5 * W15.5 * H20.5cm Тежина:0.68kg вода:60ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А ИзлезенVнапон:24V-0.35А Вклучувајќи: 1компјутер мозаик стакло форма(D14.5 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша,  1компјутер А4 настава големина лист. пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија. 6PCS / ЦТН / 47 * 32 * 24.5CM / 0.0368CBM NW.5.4kg / GW.7kg MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD16.50 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух предадена ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF16-072107

  кутија Големина:  L15.5 * W15.5 * H20.5cm

  Тежина:0.68килограм

  вода:60ml

  моќ: 7W

  влезен напон:100-240V50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  Вклучувајќи:

  1компјутер мозаик стакло форма(D14.5 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша,  1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија.

  6PCS / ЦТН / 47 * 32 * 24.5CM / 0.0368CBM NW.5.4kg / GW.7kg

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD13.50 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.
  рок на плаќање  40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Преносни електронски Ултразвучно Суштински Дрвени Ароматерапија Арома Diffuser

  1.арома дифузер

  2.Електрични Арома Diffuser

  3.Дрвени арома дифузор

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.
  рок на плаќање 40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.
  Професионална Top1 арома дифузер за фабрика овде now.OEM и ODM едно услуга Прилагодено, среќен испрати примерок за вас потврди квалитетот.
  1.Стакло арома дифузор  2.Керамика арома дифузор  3.силиконски арома дифузор 
  4.Пластични етерични масла дифузор 5.дифузори вентилатор 6. метал арома дифузор
  Prodessional Фабрика:                                                                                                   Честитки ќе ни се најде професионална арома дифузор  фабрика. фабрика линија:86-21-51698303 повеќе детали подолу
  капацитет  1 ) имаме 60мл,100ml,120ml 200ml… различен капацитет и форма за продажбата на.                          2 ) ние може да го направи вашиот кориснички дизајн или препорачуваме нашата топла дизајн за вас.                          .
  прилагодено расположивиот Боја може да се изменуваат, Само се обезбеди Пантон Не. Различни форми може да се изменуваат Функции може да се изменуваат
  мин  MOQ MIN и мала количина прифати.
  Примерок за тестирање  Среќен испрати мострите да ви потврди квалитетот
  Брза испорака примерок во 1-7days испрати стока; 25-45days акции во рамките 1 ден 
  HS законик  8479892000


  Добар фабрика Добавувачот да ви заштеди време и пари, им помогне на вашиот Win пазарот,Контактирајте не.

  фабрика Предности:
  1 )  100% заштита на квалитетот на производот боја микс,микс дизајн,се меша процес за вас избор.
  2 )  100% За време на испорака за заштита Ласерски гравирани процесот повеќе од 15 години
  3 )  100% плаќање заштита Боја и жива процесот повеќе од 13 години
  4 ) Најпопуларни "Арома Diffuser” фабрика вода трансфер печатење повеќе од 13 години работно искуство

  се однесуваат на

  Дневна соба, јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и


  нашите сертификат

  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and ако имате посебни барања, Ве молиме да ги споделите со нас

  Информации за претпријатието

  Најдобро дизајн & Производство копродукции, Ltd  е професионална фабрика за производство на Рид дифузор сетови,Свеќа поставува подарок, арома дифузор,масло горилници,керамички дифузор, Темјан подарок поставува,декоративен додаток,итн.

  Нашите главни пазари се лоцираат во Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија. Ние ги раководиме нашата фабрика на релативно високо ниво модерен производство со системот за гаранција на квалитетот на севкупното, обезбедување на нашите производи со висок квалитет за да се следат новите трендови на домашниот и странските пазари. 

  добра услуга

  фабрика Цена

  континуирани иновации

  одличен квалитет

  навремена испорака

  иновации to доведе,Работлив to жетдота,интегритет to иднина,ние се дека успее

  Нашиот тим

  Најдобро услуга, континуирана иновација, одличен qualityand брза испорака,Ова е нашиот вечен цел.
  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...