Прилагодено Мирис Спреј 100ml тело Парфем за жени

Прилагодено Мирис Спреј 100ml тело Парфем за жени

Краток опис:

Точка бр:ODMF15-Atmos Box Големина L5.2XW5.2XH17.9CM, Тежина:0.318kg Вклучувајќи:1компјутер зелени спреј шише (Д4 * H14.3cm) со алуминиум со црна капа( D2.4×H3.2cm), дрвена капа(D4.1 * H4.6cm) engaved со логото на врвот. налепница(L6.3 * W3cm) ,100ml мирис на нафта со 10% мирис. пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • 100ml парфем круг и плоштадите спреј стаклени шишиња со дрвени капаци:
 • детали за производот

  Точка бр:ODMF15-Atmos
  Кутија Големина L5.2XW5.2XH17.9CM,
  Тежина:0.318килограм
  Вклучувајќи:1компјутер зелени спреј шише (Д4 * H14.3cm) со алуминиум со црна капа( D2.4×H3.2cm), дрвена капа(D4.1 * H4.6cm) engaved со логото на врвот. налепница(L6.3 * W3cm) ,100ml мирис на нафта со 10% мирис.
  пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење, со текстура финиш и полн мат слој, една лента UV слој  парфем шише
  Заспаната Парфем спреј
  Спреј парфем шише

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...