404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. , Кина дифузор фабрика" />

Прилагодено кул магла етерични масла дифузор

Прилагодено кул магла етерични масла дифузор

Краток опис:

Ние можеме да обичај за вас

Уживајте the крајната ароматерапијата накуство со the  различни мирис злато ултразвучно Ароматерапија дифузор.

ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како на овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско вода.

 

 

 • FOB Цена: САД $5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња неделно
 • Порт: Шенжен / Шангај
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  ODMF19-031905

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H22.5cm 

  WeightL 1..0kgs

  производ Големина: D9.8 * H13.5CM

  моќ(W): 7

  влезен напон(V): 24

  вода капацитет: 100ml

  Копче Функција:(магла контрола) 

  притиснете еднаш: Дифузор ќе се вклучи. Амбиентално осветлување ќе се активира и магла ќе започне да се зголемува од immediately.Press млазницата два пати: Ова го активира режимот за поставување на повремен магла. Дифузор сега ќе се замагли за 20 секунди, запре за 20 секунди и повторете. 

  притиснете трипати: Со притискање на копчето трипати ќе се исклучи thediffuser. Светлина и магла ќе се исклучи.(светлина  контрола) притиснете еднаш: Амбиентално осветлување ќе се активира веднаш, без function.Press магла два пати: Светло ќе се исклучи.                     

  Капки масло :1-2На сијалица: топла жолта светлина;  моќ: 0.6W     

  Работно ДБ: 35DBIncluding:1компјутер стакло сенка арома дифузор, 1компјутер адаптер( жица(1.5m) ), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 слој брановидни кутија со CMYK печатење  најдобрите кул магла етерични масла дифузор
  кул магла етерични масла дифузор
  кул магла овлажнител vs етерични масла дифузор
  кул магла ултразвучни етерични масла дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...