Кул Магла овлажнител Електрични Етерично Масло Арома Diffuser

Кул Магла овлажнител Електрични Етерично Масло Арома Diffuser

Краток опис:

Кул Магла овлажнител етерични масла Електрични Арома Diffuser Убава облик, Шармантно дизајн, Единствен чувство, ВИЕ заслужуваат ! Вклучувајќи: 1pc plastic shape(D12.7×H18.8cm) with marble  finish,1pc adaptor, 1pc measuring cup, 1компјутер А4 настава големина лист. пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија 8pcs / ЦТН 31,8 * 31,8 * 45,8компјутер пластична формаWD12.7W:4.8/5H18.8cmсо мермерни MOQ:10финишкомпјутер адаптеракомпјутер мерење чашаАЈ USD13.40 / сет   Вклучувајќи: 1pc plastic shape(D12.7×H18.8cm) with marble  finish,1pc adaptor, 1pc measuring cup,...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Кул Магла овлажнител етерични масла Електрични Арома Diffuser

  убава форма, поставен дизајн, Единствен чувство, Заслужуваат!

  Вклучувајќи:

  1компјутер пластична форма(D12.7×H18.8cm) со мермерни  финиш,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија

  8компјутери / ЦТН 31,8 * 31,8 * 45,8 / 0.046cbm / G.W / N.W:4.8/5.8килограми

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD13.40 / сет

   

  Вклучувајќи:

  1компјутер пластична форма(D12.7×H18.8cm) со мермерни  финиш,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија

  8компјутери / ЦТН 31,8 * 31,8 * 45,8 / 0.046cbm / G.W / N.W:4.8/5.8килограми

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD13.40 / сет  најдобрите електрични арома дифузор
  електрични арома дифузор
  електрични арома дифузер на големо

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...