Профил на компанијата

asdzxcxcqq65

Најдобро дизајн & Производство копродукции, Ltd. е професионална компанија, за да се произведе Арома Diffuser, Рид дифузер, миризлива свеќа, масло режач, мирис светилка, автомобил освежувач, соба Спреј, кесичката, керамички Васе, Стаклено шише и декоративни додатоци за многу години, ние се наоѓа во Шангај, со удобен транспорт и богатите ресурси. Нашата фирма располага 3,886 квадратни метри, има професионални капацитети како што се стареење тестирање на собата за арома дифузор, Вакуум машина за испитување за течни. Нашите капацитети вклучувајќи еден ден: 4,200 поставува Арома Diffuser; 30,000 парчиња дифузор шишиња; 5,000 Сола парчиња цвет; 10,000 поставува производи за пакување. За Арома Diffuser, имаме CE сертификат. Ние, исто така може да понуди VOC, МСС за различни материјали за да се обезбеди безбедност на производите. Ние нудиме уникатен дизајн, сигурен квалитет, конкурентна цена и извонредни услуги. Има 18 предмети со сопствени патенти и ние сме членка на Sedex. Имаме силна способност за развој, ажурирање на нов дизајн секоја недела, 9 0 % на клиенти ги користат нашите дизајни. Ние, исто така може да го направи ODM, ОЕМ производи. Нашата главна на пазарот е САД, Канада, Франција, Обединето Кралство, Германија, Австралија, Бразил, Јапонија, Кореја и Саудиска Арабија. Имаме богато искуство да соработуваат со многу познати марки Арома. Ние веруваме задоволството на клиентите е нашата мисија, Добар квалитет е нашиот живот. Најдобро погледне напред понудената партнерски однос со сите наши клиенти, Добредојдовте на Најдобро, Добредојдовте на истрага. Најдобро ќе ви донесе неверојатни дизајни и производи секогаш.


контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

  • 2018 борби

    Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

    денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...