Клип керамика Автомобил Парфем Оркестарот воздух освежувач мириси Diffuser

Клип керамика Автомобил Парфем Оркестарот воздух освежувач мириси Diffuser

Краток опис:

• Целосно не-токсични, совршен за да висат во текот на ретровизорот.


• модерен & преносни: Можете да ароматерапијата во секое место, во секое време.


• Ароматерапија: Инспирира вашите сетила и да се ревитализира духот со овој уникатно дизајниран автомобил арома другар.


• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!


FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче

Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња

Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

WeekPort: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T

детали за производот

Точка бр.:ODMF17-120617

кутија големина:L8.7 * * W5.6 H8.7cm

Тежина:0.07килограм

Вклучувајќи:1компјутер керамички мечка(L5.8 * * W5.4 H2.1cm) автомобил дифузер со бели клип(L1.5 * * W1.5 H3.2cm),1компјутер дрвени капа(L1.1cm * W1.1cm)

пакување:350картонска кутија g со ПВЦ прозорци.Поврзани производи

контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

  • 2018 борби

    Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

    денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...