Класична стакло Арома Diffuser со 7 бои LED

Класична стакло Арома Diffuser со 7 бои LED

Краток опис:

ултразвучно вибрации до создаде пофини магла. исто така, работа како a овлажнител. автоматски затвори исклучување кога ниско вода. For&наsp;алергија олеснување, додадете неколку капки of еукалиптус или нане од суштинско значење нафта.

 

 • FOB Цена: САД $6 - $12 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF15-100832

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H25cm 

  Тежина: 0.33килограм

  вода:100mlpower: 7W

  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А

  излезен напон:24V-0.35А

  Вклучувајќи: 1компјутер арома магла дифузер (D9.5 * H13.3cm), матирано стакло форма(D8.8cm * H9.8cm) со пластични база & глас,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија.  бамбус & стакло арома дифузор
  бамбус & стакло арома дифузор ултразвучни
  гео магла ултразвучно арома стакло дифузор
  стакло арома дифузор

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...