Класичен Мермер Ултразвучно Арома Diffuser

Класичен Мермер Ултразвучно Арома Diffuser

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со класичен Woodern Ултразвучно Арома Diffuser на. Поддржано од страна на кабелот за напојување (вклучени), шик дизајн оваа симпатична малку дифузер е го прави совршен за секоја соба. Ова ултразвучно ароматерапијата дифузор ќе ви овозможи да се дифузни вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор. Карактеристики Две поставки ниво магла обработува 4-6 часа (Стартувај време варира во зависност од поставката магла се користи) Влогови и освежување на квалитетот на воздухот w ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со класичен Woodern Ултразвучно Арома Diffuser на. Поддржано од страна на кабелот за напојување (вклучени), шик дизајн оваа симпатична малку дифузер е го прави совршен за секоја соба. Ова ултразвучно ароматерапијата дифузор ќе ви овозможи да се дифузни вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.

  карактеристики

  • Две поставки ниво магла
  • работи 4-6 часа (Стартувај време варира во зависност од поставката магла се користи)
  • Влогови и освежување на квалитетот на воздухот за ладење со магла
  • Користи напредни ултразвучни технологија и шик дизајн
  • Дифузор работи со помош на ултразвучни технологија да се пробие до вода и етерични масла / Арома мешавина во исклучително мали микро-честички, ширењето на мирис во воздухот како магла без топлина.


  арома diffuser
  Арома Diffuser 300ml
  Арома Diffuser о
  арома дифузор купувачот
  арома дистрибутер дифузор
  Арома Diffuser внесувачот
  Арома Diffuser производителот
  Арома Diffuser Muji
  арома преглед дифузор
  арома diffuser

  Испратите вашата порака до нас:

    Кликни за да се освежи

  Поврзани производи

  контактни

  • Најдобро дизајн и производство CO., Рибар
  • телефон: +86 18621693186
  • E-mail:doris@outstandingdm.com
  • Fax: 86-21-5169 8306
  • Whatsapp: +86 18621693186

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...

  Прашање Сега
    Кликни за да се освежи