Шик Белата моделот стакло LED миризлива свеќа

Шик Белата моделот стакло LED миризлива свеќа

Краток опис:

• Уникатен дизајн – Нашите Шик Белата моделот стакло LED миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис. • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран. • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет. • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, ensur ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот


  • Уникатен дизајн – Нашите Шик Белата моделот стакло LED миризлива свеќа е толку уникатна и долготрајни, тоа сигурно ќе биде хит во вашиот дом или бизнис.
  • PURE – 100% Чиста Во земјата расте соја восок – Ослободени од пестициди, хербициди, е не-ГМО и Кошер сертифициран.
  • ЖИВОТНА СРЕДИНА – обновливите извори на & Биоразградлив користење на состојки од највисок квалитет.
  • БЕЗ – нафта, Palm, Парафин нуспроизводи, бои, адитиви, фталати, parabens, Пестициди и хербициди, обезбедување на чиста, оптимална уште горат.
  • рачно изработени – Нашите свеќи се рачно изработени и рачно истури. Ние се обезбеди сите наши компоненти се извори и одговорно ги исполнуваат највисоките стандарди.  беспламена доведе миризливи свеќи
  беспламена доведе миризливи свеќи - ванила
  како да доведе миризливи свеќи работа
  предводена миризливи свеќи
  предводена миризливи свеќи Велика Британија
  предводени од ванила миризливи свеќи
  следната доведе миризливи свеќи
  далечински контролирани доведе миризливи свеќи
  миризлива LED светилка со далечински
  прагот миризлива свеќа доведе

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...