Шик срце воздухот пропустливи клип на автомобил освежувач

Шик срце воздухот пропустливи клип на автомобил освежувач

Краток опис:

Воздухот пропустливи клип-ons се едноставни, но ефикасен. Исполнет со течност парфеми, овие автомобил освежувачите на воздух клип со излез на наборите на отворот за вентилација на автомобилот. Кога воздухот минува над и преку клип на, тоа се базира молекули од течноста и надвор од уредот. На крајот, овие молекули ќе биде целосно исцрпена. На износот на време овие последни зависи од тоа колку често тие се изложени на воздух се движи од отворите за воздух. Топол воздух, исто така, предизвикува да се користи до многу побрзо.

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот


  Воздухот пропустливи клип-ons се едноставни, но ефикасен. Исполнет со течност парфеми, овие автомобил освежувачите на воздух клип со излез на наборите на отворот за вентилација на автомобилот. Кога воздухот минува над и преку клип на, тоа се базира молекули од течноста и надвор од уредот. На крајот, овие молекули ќе биде целосно исцрпена. На износот на време овие последни зависи од тоа колку често тие се изложени на воздух се движи од отворите за воздух. Топол воздух, исто така, предизвикува да се користи до многу побрзо.  автомобил освежувач
  автомобил освежувач ambi пур
  автомобил освежувач diy
  автомобил освежувач febreze
  автомобил освежувач како да се направи
  автомобил освежувач онлајн
  автомобил освежувач освежување
  автомобил освежувач спреј
  автомобил освежувач WATERTOWN ny
  автомобил освежувачите на најдобрите

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...