Керамички Nubilizer Арома Diffuser

Керамички Nubilizer Арома Diffuser

Краток опис:

• Ароматерапија: Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know. .


• Висок квалитет со ексклузивен дизајн. Најдобар подарок за вашите пријатели, колеги од работа или се!

ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd. Контактирајте ја нашата фабрика: Луси @ извонредна

 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Порт:  Error 404 (Not Found)!!1

  404. That’s an error.

  The requested URL /translate_a/t was not found on this server. That’s all we know.

 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  детали за производот

  Точка бр.:ODMF18-062901
  Пакување кутија големина: L11xW11xH16cm
  Тежина: 0.47килограм
  капацитет:10ml
  моќ: 5W
  влезниот напон:5V-1A
  материјал: стакло
  Кул / топлина маглата:кул
  Копче Функција: 1ST
  притисни: магла 10-ти запре 50-тите години, се исклучи по 2 часа; 2ри притисни: Излегува единица надвор 
  Вклучувајќи:1 LED nebulizing дифузер со 1pc керамички носителот (D8.3 * H9.9cm) и ласерски шупливи од deisgn, 1компјутер USB конектор, 1 A4 настава лист, 1компјутер стаклено шише(10ml),без масло.
  пакување: 350картонска кутија g со CMYK печатење.


  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...