Шупливи керамички топло дизајн Керамички Ултразвучно Кул Магла етерични масла дифузер

Шупливи керамички топло дизајн Керамички Ултразвучно Кул Магла етерични масла дифузер

Краток опис:

Точка бр.:големина ODMF15-101006 кутија:L14.5 * W14.5 * H25cm Тежина:0.65кг моќ: 12W вода:60ml Влезен напон:100-240V, 50Hz / 60Hz Излезен напон:24V Вклучувајќи: 1компјутер керамички сенка(D13.4 * H12.4cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист. пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија 8pcs / ЦТН / 56 * 33 * 29cm / 0.054cbm / N.W. / G.W.:5.2kg / 7kg MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD13.99 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух испорака време 45-65 дена аф ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

   

  Точка бр.:ODMF15-101006

  кутија големина:L14.5 * W14.5 * H25cm

  Тежина:0.65килограм

  моќ: 12W

  вода:60ml

  влезен напон:100-240V, 50Hz / 60 Hz

  излезен напон:24V

  Вклучувајќи:

  1компјутер керамички сенка(D13.4 * H12.4cm),1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.

  пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија

  8компјутери / ЦТН / 56 * 33 * 29cm / 0.054cbm / N.W. / G.W.:5.2kg / 7kg

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD13.99 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.
  рок на плаќање 40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Преносни електронски Ултразвучно Суштински Дрвени Ароматерапија Арома Diffuser

  1.арома дифузер

  2.Електрични Арома Diffuser

  3.Дрвени арома дифузор

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.
  рок на плаќање 40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.
  Професионална Top1 арома дифузер за фабрика овде now.OEM и ODM едно услуга Прилагодено, среќен испрати примерок за вас потврди квалитетот.
  1.Стакло арома дифузор  2.Керамика арома дифузор  3.силиконски арома дифузор 
  4.Пластични етерични масла дифузор 5.дифузори вентилатор 6. метал арома дифузор
  Prodessional Фабрика:                                                                                                   Честитки ќе ни се најде професионална арома дифузор  фабрика. фабрика линија:86-21-51698303 повеќе детали подолу
  капацитет  1 ) имаме 60мл,100ml,120ml 200ml… различен капацитет и форма за продажбата на.                          2 ) ние може да го направи вашиот кориснички дизајн или препорачуваме нашата топла дизајн за вас.                          .
  прилагодено расположивиот Боја може да се изменуваат, Само се обезбеди Пантон Не. Различни форми може да се изменуваат Функции може да се изменуваат
  мин  MOQ MIN и мала количина прифати.
  Примерок за тестирање  Среќен испрати мострите да ви потврди квалитетот
  Брза испорака примерок во 1-7days испрати стока; 25-45days акции во рамките 1 ден 
  HS законик  8479892000

  Добар фабрика Добавувачот да ви заштеди време и пари, им помогне на вашиот Win пазарот,Контактирајте не.

  фабрика Предности:
  1 )  100% заштита на квалитетот на производот боја микс,микс дизајн,се меша процес за вас избор.
  2 )  100% За време на испорака за заштита Ласерски гравирани процесот повеќе од 15 години
  3 )  100% плаќање заштита Боја и жива процесот повеќе од 13 години
  4 ) Најпопуларни "Арома Diffuser” фабрика вода трансфер печатење повеќе од 13 години работно искуство

  се однесуваат на

  Дневна соба, јога соба, Спална соба,спа соба.

  Еко-frendly metiarial.

  Секое место ви се допаѓа може да се користи, уживајте во себе и

   


  пакување & Испорака

  пакување: 3 практикувам брановидни кутија со стиропор во, да бидат безбедни од кршење

  Испорака:25-45 дена по потврдувањето цел

  Ние имаме свои дизајнери, слободно може да понуди дизајн на двете пакување кутија и производи.

  Ако сакате да повеќе, Pls повик фабрика услуга линија:86-21-51698303\

  Предност е извонредна. www.outstandingdm.com

  1. Повеќе од 15years производство Арома diffsuer и свеќа сопственикот,Рид дифузер

  4.Top1 Арома дифузер и свеќа фабрика снабдувач.

  2. Еден-стоп услуга повеќе од 15years.

  5. Повеќе than15years на извозот искуство.

  3. Голем изложбен салон во фабрика .

  6. Мостри на располагање за да потврда на квалитетот

  нашите сертификат
  Нашите производи може да помине на испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, etc.and ако имате посебни барања, Ве молиме да ги споделите со нас

  Информации за претпријатието

  Најдобро дизајн & Производство копродукции, Ltd  е професионална фабрика за производство на Рид дифузор сетови,Свеќа поставува подарок, арома дифузор,масло горилници,керамички дифузор, Темјан подарок поставува,декоративен додаток,итн.

  Нашите главни пазари се лоцираат во Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија. Ние ги раководиме нашата фабрика на релативно високо ниво модерен производство со системот за гаранција на квалитетот на севкупното, обезбедување на нашите производи со висок квалитет за да се следат новите трендови на домашниот и странските пазари. 

  добра услуга

  фабрика Цена

  континуирани иновации

  одличен квалитет

  навремена испорака

  иновации to доведе,Работлив to жетдота,интегритет to иднина,ние се дека успее.

  Нашиот тим

  Најдобро услуга, континуирана иновација, одличен qualityand брза испорака,Ова е нашиот вечен цел.

  Најчесто поставувани прашања

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  •Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM Сервис.

  Q2. Што е вашето главните пазари?

  •САД,Франција,Германија, Јапонија, Австралија и Италија, итн.

  Q3. Што е датум на испорака за примерок?

  •обично околу 2-7 дена за предмети со општите услови.

  Q4. Дали вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  •Да, нашите производи можат да го положат испитувања како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн.

  Q5. Како го контролираат квалитетот ?

  •Имаме инспекциска постапка целосна линија,од ICQ,OCQ,FCQ и 100% стареењето на испитување за електрични производи пред пакување. 

  Q6. што е MOQ?

  •обично MOQ е 500PCS, но 1000 компјутери за нови модели. Секако, ние би можеле да го прифати судењето мали нарачки за одредени ставки.

  Q7. Како го брод на стоките и колку време е потребно?

  •Ние обично брод од страна на DHL, UPS-от, ФЕДЕКС,ТНТ. Тоа обично трае 4-5days да пристигне. Со воздух,покрај море се исто така прифатлива.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...