керамички цвет со Franragnce поставува масло дифузор подарок

керамички цвет со Franragnce поставува масло дифузор подарок

Краток опис:

"Квалитетот ни нашата култура” 90% свеќа и производство дифузор опрема ни важно од Јапонија и Германија. "Време е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време. Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете Материја ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  "Квалитетот ни нашата култура” 90% свеќа и производство дифузор опрема ни важно од Јапонија и Германија.
  "Време е злато” за вас и за нас, имаме professinnal тимска работа кои може да прави убав квалитет во кратко време.

  Најдобро е еден од лидер на пазарот за frangrance поврзани дифузор производи бизнис во Кина од 1997 година, како свеќа и diffuser.with нашите 5 фабрики 1000 работници, а повеќе од 30000 дизајни

  Мирис: 30000 Миризлив мирис за да го изберете
  материјал: керамика, дрво, цемент, итн,
  Стил: ние може да обезбеди ексклузивен дизајн само за вас

  Ако си заинтересиран, ве молиме оставете порака за мене што е можно поскоро. Ние можеме да ви даде на најновите стил  арома сет дифузор подарок
  свеќа и дифузор сетови
  свеќа и трска поставува дифузор
  свеќа поставува
  дифузор сетови
  трска дифузор сетови

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...