Автомобил овлажнител Со Арома Diffuser

Автомобил овлажнител Со Арома Diffuser

Краток опис:

Не ltem: ODM17-062720-L Box Големина:  L5 * * W4.9 H5.2cm целиот сет на тежината:62g Вклучувајќи: 1компјутер парфем срце легура(4.5*4.7*1.7цм) со црна клип(големина:L1.1×W1.1×H3.2cm) со 4бр впие ткаенина пакет:350g хартија кутија 48sets / ЦТН / 40 * 20 * 19cm / 0.015cbm / N.W / G.W:3/4KG MOQ:2000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD2.99 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка. рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ. контакт ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Не ltem: ODM17-062720-L

  кутија Големина:  L5 * * W4.9 H5.2cm

  Целиот сет на тежината:62g

  Вклучувајќи:

  1компјутер парфем срце легура(4.5*4.7*1.7цм) со црна клип(големина:L1.1×W1.1×H3.2cm) со 4pcs впие ткаенина

  пакет:350полето хартија g

  48поставува / ЦТН / 40 * 20 * 19cm / 0.015cbm / N.W / G.W:3/4КИЛОГРАМ

  MOQ:2000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD2.99 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...