Автомобил освежувачите Во Арома Diffuser

Автомобил освежувачите Во Арома Diffuser

Краток опис:

Не ltem: ODMF17-071701 Производ Големина:  D5.5 * H6cm 1pc автомобил дифузор пластични цвет ,без масло. пакување: 350g картонска кутија 48pcs / ЦТН / 48cm * 36cm * 35cm / 0.061CBM / N.W. / G.W.:5.8Кг / 7.5KG MOQ:1000 поставува ФОБ ШАНГАЈ USD1.36 / set OEM услугата може да биде прилагодено Испорака UPS / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка. рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ. контактирајте со нас lucy@outstandingdm.com Телефон: 86-21-54726713 Mobile: 00 86-18621693186 Фа ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Не ltem: ODMF17-071701

  производ Големина:  D5.5 * H6cm

  1компјутер автомобил дифузор пластични цвет ,без масло.

  пакување: 350полето хартија g

  48компјутери / ЦТН / 48cm * 36cm * 35cm / 0.061CBM / N.W. / G.W.:5.8Кг / 7.5KG

  MOQ:1000 сетови

  ФОБ ШАНГАЈ USD1.36 / сет

  OEM Сервис може биде кориснички
  Испорака UPS-от / DHL / ЕМС / ТНТ / ФЕДЕКС, Со морето .Со воздух
  испорака време 45-65 дена по потврдена нарачка.

  рок на плаќање:40% депозит и избалансиран по факс документ од страна на ТТ.

  Контактирајте не

  lucy@outstandingdm.com

  телефон: 86-21-54726713

  Mobile: 00 86-18621693186

  Fax: 86-21-5169 8306  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...