Автомобил етерични масла Ароматерапијата Diffuser автомобил

Автомобил етерични масла Ароматерапијата Diffuser автомобил

Краток опис:

Збогатување на средина на Вашето возило  ова дифузер е во состојба да ги јонизира и atomize атмосфера на Вашето возило. исто така,, за разлика од повеќето дифузори автомобил, не е потребно фитил!

Овој пренослив дифузор вклучува истата технологија се наоѓаат во нашиот дом дифузори плус неколку екстра иновации да стане компатибилна за сите возила. 

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња неделно
 • Порт: Шангај и Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Точка бр.:ODMF16-092022

  кутија големина:L9.5 * * W8.9 H12.5cm

  Тежина:0.56килограм

  вода:120ml

  влезен напон:5V, 350А

  Вклучувајќи: 1pc USB овлажнител(L9 W8.3 * * H10cm) со 7 боја светла.

  пакет:350полето хартија g  автомобил дифузор
  автомобил дифузор шише
  автомобил дифузор шишиња Австралија
  автомобил дифузор doterra
  автомобил дифузор етерично масло
  автомобил дифузер за етерични масла
  автомобил дифузор комплет
  автомобил дифузор locket
  автомобил дифузор Малезија
  автомобил дифузор nz

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...