Сина мозаик стакло Ултразвучно Арома Diffuser

Сина мозаик стакло Ултразвучно Арома Diffuser

Краток опис:

Хидрат на воздух, отстранување на нечистотии и да се создаде атмосфера на смиреност со оваа сина мозаик стакло Ултразвучно Арома Diffuser. Суштественото масла шири смирувачки мирис да се разбуди сите сетила. Место дифузор во вашата медитација соба да се чувствува подмладена моментално. Детали подолу: Точка бр.:ODMF17-092002 Box Големина:L17.2 * W17.2 * H22.5cm производ големина Диа: D13.7 * H14.1cm Тежина:0.68kg материјал:капацитет стакло:120ml моќ: 7W Влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А ИзлезенVнапон:24V-0.35база: blac ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Хидрат на воздух, отстранување на нечистотии и да се создаде атмосфера на смиреност со оваа сина мозаик стакло Ултразвучно Арома Diffuser. Суштественото масла шири смирувачки мирис да се разбуди сите сетила. Место дифузор во вашата медитација соба да се чувствува подмладена моментално.

  Детали подолу:

  Точка бр.:ODMF17-092002
  кутија Големина:L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  големина на производ Диа: D13.7 * H14.1cm
  Тежина:0.68килограм
  материјал:стакло
  капацитет:120ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  база: црна основа и црна боја жица(1.5m) магла Генерирано: 20-30ML / 1h
  покриеност: 16-20 квадратни метри
  Кул / топлина Магла: Кул ;Run Time (континуирИспратена Време 4h ;Run Time (наизменичното) : 8h
  Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор ;Капки масло :1-2 ;LED: топла жолта светлина
  Вклучувајќи:
  1компјутер уметност стакло форма(D13.7 * H14.1cm) ,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша(60ml)D5.2 * H5.0cm, 1компјутер А4 упатство големина.
  пакет: 3 слој брановидни кутија со стиропор.
  ултразвучни дифузор
  ултразвучни дифузор Амазон
  ултразвучни дифузер за етерични масла
  ултразвучни дифузор нафта

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...