Сина мозаик стакло Арома Diffuser

Сина мозаик стакло Арома Diffuser

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Ароматерапијата Diffuser Лотус Роуз злато Ултразвучно. Поддржано од страна на кабелот за напојување (вклучени), стилски дизајн оваа око-фаќање на стакло дифузор е го прави совршен за секоја соба. Ова ултразвучно ароматерапијата дифузор ќе ви овозможи да се дифузни вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор. Карактеристики Две поставки ниво магла обработува 4-6 часа (Стартувај време варира Амо ...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со уживаат во крајна искуство ароматерапијата со Ароматерапијата Diffuser Лотус Роуз злато Ултразвучно. Поддржано од страна на кабелот за напојување (вклучени), стилски дизајн оваа око-фаќање на стакло дифузор е го прави совршен за секоја соба. Ова ултразвучно ароматерапијата дифузор ќе ви овозможи да се дифузни вашите омилени етерични масла во вашата работна маса, од ваша страна кревет или било кој друг мал простор.

  карактеристики

  • Две поставки ниво магла
  • работи 4-6 часа (Стартувај време варира во зависност од поставката магла се користи)
  • Влогови и освежување на квалитетот на воздухот за ладење со магла
  • Користи напредни ултразвучни технологија и шик дизајн

  Дифузор работи со помош на ултразвучни технологија да се пробие до вода и етерични масла / Арома мешавина во исклучително мали микро-честички, ширењето на мирис во воздухот како магла без топлина.

  Точка бр.:ODMF16-072107
  кутија Големина: L17.2 * W17.2 * H22.5cm
  Тежина:0.9килограм
  капацитет:120ml
  моќ: 7W
  влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
  излезен напон:24V-0.35А
  материјал: стакло
  Кул / топлина маглата:кул
  Копче Функција: 1ST притисни: континуирано магла, 2ри притисни: наизменичното магла; 3-ти помогнам: Излегува единица надвор
  Капки масло :1-2
  LED: топла жолта светлина
  Вклучувајќи:
  1компјутер мозаик стакло форма(D14.5 * H14.1cm), 1компјутер адаптер (жица length150cm), 1компјутер мерење чаша (Големина:D5.2 * H4.9CM;капацитет:60ml), 1компјутер А4 настава големина лист.
  пакет: 3-слој брановидни кутија со CMYK печатење и вметнете стиропор

  Сина мозаик стакло Арома Diffuser

  ВРВ 1 Арома дифузер Фабрика: Најдобро дизајн &Производство Co, Ltd.

  сертификати

  од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, итн. било други сертификати, ако треба

  главните пазари

  Америка, Европа, Австралија, среден Исток, и Југоисточна Азија, низ целиот свет

  фабрика Предности

  Најдобро дизајн–10 нови производи неделно.

  Најдобро служба–првиот клиент,24 час онлајн услуги,можете да не контактирате во секое време:

  Кети @ outstandingdm.com   Tel: +86 186 21693186

  извонреден квалитет:100% инспекција за сите стоки

  одличен тим:"Време е злато" за вас и за нас.  Имаме професионален тим за да ви помогне.

  Ние сме оној кој може да ви даде пет STAR услуги на клиентите.  Вашиот продажбата ќе се зголеми за 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

   НЕВОЗМОЖНОТО Е НИШТО.  Само испрати INQUIRY, Ние ќе се потрудиме да ВИ СТОЈАТ.  

  извонредна предност

  Едно да ги купите сите точка на мирис, Заштедете време и се заштедат пари за вас. Со нашата силна поддршка, вашиот бизнис ќе се зголеми за 50% годишно.

   

  Q1. Дали сте на производителот или трговско друштво?

  Ние сме производител, обезбедување на ОЕМ & ODM услуга.

   

  Q2.Are вашите производи во согласност со нашите стандарди?

  Нашите производи може да помине на тестирање, како што се бара од вас, на пример,: од н.е., RoHS, PSE, ETL,FCC, МСС, итн.

   

  Q3. Што’ на MOQ на вашиот производ?

  1-20-50-200-500-1000-2000-3000-5000-10000-20000 ЕЕЗ зависи различна големина ,точка, дизајн и процесот на. Мала количина се прифатливи, pls испрати барање за повеќе детали

   

  Q4. Се производи дизајниран од страна на вашиот тим?

  Нашиот производ е уникатен, имаме професионален дизајн тим и нови дизајни излезе секоја недела.  Ние, исто така може да се направи ОЕМ дизајн. Ние можеме да испраќаме новиот дизајн истата недела.

   

  Q5. Дали е во ред да се печати логото ми?

  Pls испрати вашиот уметнички дела за нас, ние може да го направи тоа. Ние може да ги поддржи да се направи тоа во мала количина цел. Започнете од 50-100-500-1000pcs

   

  Q6.What е датумот на испорака на примерок?

  1-3 дена за постоечки производ;

  7-10-15дена за OEM дизајн на купувачи. Ние може да се провери од случај до случај.

   

  Q7.How многу мирис имаш

  Работевме со ДРОМ, SYMRISE, Givaudan, Robertet.

  Ние имаме 2000 различни мирис за избор.

  Надминувајќи име мирис: Роуз, лаванда, Јасмин, Килибарните, ванила, слатка Cheries, Океан, цвет на портокал…

   

  В8. Што е со по-продажба на услуги?

  24часа онлајн, имаме професионална одделот по-продажба. Некој проблем, само да не контактирате.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...