Автоматско арома дифузер со дрвени дизајн

Автоматско арома дифузер со дрвени дизајн

Краток опис:

Уживаат во крајна искуство ароматерапијата со  Различни мириси злато Ултразвучно Ароматерапијата Diffuser.Add вода и неколку капки етерично масло да веднаш мирис до собата.

 

Ултразвучни вибрации за да се создаде пофини магла. Исто така, работи како овлажнител. Затвора автоматски кога недостаток на вода. За алергија олеснување, додадете неколку капки еукалиптус или нане етерично масло

 • FOB Цена:САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол:100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност:10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт:Шенжен
 • Услови на плаќање:L / C,D / A,D / P,T / T

детали за производот

Точка бр.:ODMF15-100832
кутија големина:L14.5 * W14.5 * H25cm 
Тежина: 0.33kgwater:100mlpower: 7W
влезен напон:100-240V,50HZ / 60HZ,0.15А
излезен напон:24V-0.35А
Вклучувајќи: 1компјутер арома магла дифузер (D9.5 * H13.3cm), матирано стакло форма(D8.8cm * H9.8cm) со пластични база & глас,1компјутер адаптер, 1компјутер мерење чаша, 1компјутер А4 настава големина лист.
пакет: 3 Слој  брановидни кутија со вметнете хартија.
автоматски дифузор арома

Поврзани производи

контактни

Анкетнатаза Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

НајновиВести

 • 2018 борби

  Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

 • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

  денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...