воздухот дифузор автомобил

воздухот дифузор автомобил

Краток опис:

Арома Diffuser во автомобил Едноставно клип на етерични масла дифузер на пропустливи, и нека одат на работа. Чувајте излез вашиот автомобил на располагање за вашиот телефон полнач или други мобилни уреди.

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 • детали за производот

  Арома Diffuser во автомобил

  Едноставно клип на етерични масла дифузер на пропустливи, и нека одат на работа. Чувајте излез вашиот автомобил на располагање за вашиот телефон полнач или други мобилни уреди.  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...