100% природата масло од лаванда

100% природата масло од лаванда

Краток опис:

 професионални Фабрика: Ќе се најде правото снабдувач, Вашиот продажбата ќе се зголеми 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН Ако сте заинтересирани за нашите производи,pls контактирајте со нас од страна на Кети @ outstandingdm.com Најдобро цена,извонредна квалитет и исклучително Сервис.  24 час онлајн услуги +86 18621693186     завршувањето   мат / злато печат / боја спреј / црвена / шупливи… може да се изменуваат     материјал   Стаклено шише со етерично масло     Волумен   5ml,10ml,...

 

 • FOB Цена: САД $0.5 - 9,999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Услови на плаќање: L / C,D / A,D / P,T / T
 •  

  детали за производот

   професионални Фабрика:

  Ќе се најде правото снабдувач, Вашиот продажбата ќе се зголеми 30%-50% работејќи со OUTSTNADING ДИЗАЈН

  Ако сте заинтересирани за нашите производи,pls контактирајте со нас од страна на Кети @ outstandingdm.com

  Најдобро цена,извонредна квалитет и исклучително Сервис.  24 час онлајн услуги +86 18621693186

      завршувањето

    мат / злато печат / боја спреј / црвена / шупливи… може да се изменуваат

      материјал

    Стаклено шише со етерично масло

      Волумен

    5ml,10ml,15ml,20ml……или кориснички.

  Брза испорака

    Врата до врата,капка превозот,испорака на воздухот,морето испорака, може да се сретне некој од      вашите барања.

    примерок во рамките на 1-7days

    стока; 25-45days

    акции во рамките 1 ден

      За да не

    Испрати пребарување за нас

    Кети @ outstandingdm.com

     Мали цел тест     Сервис

    Ако само ја стартувате вашиот бизнис, Најдобро е вашиот прв избор.

  Ние можеме да нудиме високо решение слика што може да се стави на вашиот сајт побрзо.  Можете да имате повеќе време на

  маркетинг и продажба на страна. Pls контактирате сега за детали

   


  Повеќе Frgrance Избери

  пакување & Испорака

  Зошто Chooes нас

  "Шанса за двете од нас"—Со богато искуство, ние може да ви обезбеди wth висок квалитет и добра услуга. 

  Најдобро дизајн& Производител копродукции, Ltd    www.outstandingdm.com

  Врв 1 Арома дифузер Фабрика. Pls контактирајте со нас: Луси @ outstandingdm.com

  сертификати од н.е., RoHS, PSE, ETL, FCC , итн
   главни пазари Америка, Европа, Австралија, Блискиот Исток и Југоисточна Азија
  предности Најдобро дизајн 10 нови производи неделно
   

  Најдобро служба

  24 услуги на клиентите часа, можете да не контактирате во секое време: Alice @ outstandingdm.com
  Outstand квалитет Квалитетот е душата на претпријатието. Сите производи мора да бидат 100% инспекција
  одличен тим Време е злато за вас и нас. Работа со Најдобро, направи сè што полесно

  Строга производна линија за да се обезбеди квалитет на производот hiah, подобро зедницата,

  различни миризлива свеќа завршувањето на уметнички дела , различни избор за вас.

   

  OEM / ODM  услуги                                                                         

  1. Примање на барања: нашата услуга започнува тука кога ќе ни кажете што мислите или потреба.

  2. Предлог и потврда: нашите технички момци ќе го разгледаме вашето барање и да ја советува повеќето соодветно решение и да го потврди со вас за конечна одлука.

  3. Договор Си-до: по потврда со спецификации на производи, договорот ќе биде потпишан.

  4. Пример одлуки и Си-до: Примерокот ќе се развива со вашето барање и тестирани во куќата во одредено време, а потоа ќе бидат испратени до вас за потврда.

  5. датотека за стандардизација: Формални фајлови за вашиот производ ќе се бара да биде изградена до, вклучувајќи ги и технолошки информации и насока производство.

  6. Производство и КК: PMC шема направени за масовно производство и секој ОК чекори од материјал за обработка на готовиот производ ќе биде строго врши од страна на КК.

  7. испорака: Ако не е наведено логистика, добар углед логистика или превозници ќе биде нашиот прв избор за непречена испорака на услуги.

  8. по услуги: Сеопфатна анкета ќе бидат испратени до вас да се пополни за подобрување.  Етерично масло
  етерични масла онлајн
  Масло од лаванда
  лимон масло
  природни етерични масла

  Поврзани производи

  контактни

  Анкетнатаза Ценовникот

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24 часа.

  НајновиВести

  • 2018 борби

   Секогаш направете го вашиот најдобар . што ќе се засади сега, ќе жетвата подоцна-Од Луси

  • одличен тим , Оди Оди оди!!! (проширување + туризмот )

   денес, ние работиме заедно истражуваат "како да се заедно" за со нашиот тим. Имаме скршени преку тешкотии чекор по чекор и конечно постигна успех. Одличен тим Вие сте најдобрите!...