Најдобро Дизајн и Производство копродукции, Ltd е професионална компанија, за да се произведе Арома Diffuser, Рид дифузер, миризлива свеќа, масло режач, мирис светилка, автомобил освежувач, Соба Спреј, Саше, керамика вазна, стаклено шише и декоративни додатоци за многу години , се наоѓа во Шангај, со удобен транспорт и богатите ресурси. Нашата компанија зафаќа 3886 квадратни метри, има професионални капацитети како што се стареење тестирање на собата за арома дифузор, вакуум машина за испитување за течност. Нашите еден ден капацитет, вклучувајќи: 4.200 комплети Арома Diffuser;

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !